Kto sme?

Spoločnosť FREYA Slovakia s.r.o. je autorizovaný distribútor holandského výrobcu verejného LED osvetlenia Nicole Lumis-LED na území Slovenskej a Českej republiky.

Pri každej aplikácii hľadáme vhodnú alternatívu vzhľadom na čo najlepšiu úsporu pre užívateľa, kvalitu osvetlenia a dostatočne rýchlu návratnosť investície.

Čo ponúkame?

Prinášame Vám jedinečné ekologické a ekonomické LED verejné osvetlenie.

Svietidlá Nicole Lumis-LED sú vhodné pre úsporné osvetlenie ulíc, ciest, parkov, cyklistických chodníkov, parkovísk, priemyselných a obchodných priestorov.

Každé svietidlo vyžaruje iné farebné spektrum podľa špecifických požiadaviek osvetlovanej oblasti.

čítať ďalej

Prečo LED od nás?

Naše verejné osvetlenie Vám prinesie úsporu 50-90% nákladov - je plne bezúdržbové, okrem elektrickej energie ušetríte aj na údržbe.

Svietidlá Nicole využívajú revolučný koncept, ktorý sa opiera o vlastnosti ľudského oka a jeho schopnosť vidieť pri rôznej intenzite svetla - napríklad v noci. Dokážu tak zabezpečiť perfektnú viditeľnosť aj pri menšej spotrebe energie

čítať ďalej

Novinky

archív noviniek
02.01.2013

LED verejné osvetlenie premiestnené

Všetky aktuálne informácie o našom verejnom osvetlení a LED technológii odteraz nájdete na novej web stránke www.freyaled.com. Stránka lumis-led.sk už viac nebude aktualizovaná. Ďakujeme za pochopenie.

29.02.2012

Nový model Nicole

Svietidlá verejného osvetlenia všetkých farebných spektier máme teraz v novom dizajne - Nicole. Nádherný dizajn skĺbený s ešte lepšou prístupnosťou k jednotlivým komponentom. Zavolajte nám, prídeme vám nové svietidlo predviesť osobne.

06.12.2011

Prehľadnejšie referencie

Spustili sme novú stránku s geografickým členením našich referencií. Môžete si pozrieť, kde všade vo vašom okolí svieti naše LED verejné osvetlenie a iné LED produkty. Podrobnosti nájdete na stránke www.freyaled.com.