Produkty

Holandská spoločnosť Lemnis Public Lighting vyvinula kvalitné LED osvetlenie pre verejné priestory. Pouličné osvetlenie Nicole Lumis-LED má životnosť 25 rokov, je bezúdržbové a je 50 až 90% účinnejšie ako klasické verejné osvetlenie. Nicole Lumis-LED preto šetrí náklady a zároveň prispieva k udržateľnému rozvoju. Dobre definovaná svetelná distribúcia obmedzuje svetelné znečistenie.Model White Moonlight

Výkon: 10/16/24/36/56W
Rozoznávanie farieb: vynikajúce
S/P pomer: 3.2
Mám záujem o tento model

Model White Moonlight je najnovším svietidlom verejného osvetlenia Nicole Lumis-LED. Obsahuje najviac bieleho svetla zo všetkých modelov Nicole, preto nachádza uplatnenie hlavne v mestských častiach. Svietidlo je vybavené čipmi s červenými, zelenými a modrými diódami. Vyznačuje sa vynikajúcim rozoznávaním farieb. Index podania farieb je Ra (CRI) > 85! Pre porovnanie sodíková lampa verejného osvetlenia má index podania farieb približne Ra (CRI) = 25.

Model Moonlight

Výkon: 10/16/24/36/56W
Rozoznávanie farieb: veľmi dobré
S/P pomer: 3.2
Mám záujem o tento model

Model Moonlight bol navrhnutý pre mestské oblasti. LED čipy svietidla Moonlight sú zložené z červených, zelených a modrých diód. Vďaka tomu vyžaruje svetlo podobné mesačnému svitu. Napriek nízkemu príkonu poskytuje veľmi dobrú viditeľnosť a výborné vnímanie farieb.

Model Golden Green

Výkon: 10/16/24/36/56W
Rozoznávanie farieb: dobré
S/P pomer: 2.4
Mám záujem o tento model

Model Golden Green poskytuje príjemnú atmosféru a dobré vnímanie farieb. Je vhodné hlavne pre zelené obytné plochy, parky a okrajové časti obcí. Vďaka zeleným a červeným LED diódam, vyžaruje neobvyklé zeleno-zlaté svetlo.