Archív noviniek

LED verejné osvetlenie premiestnené

02.01.2013

Všetky aktuálne informácie o našom verejnom osvetlení a LED technológii odteraz nájdete na novej web stránke www.freyaled.com. Stránka lumis-led.sk už viac nebude aktualizovaná. Ďakujeme za pochopenie.

Nový model Nicole

29.02.2012

Svietidlá verejného osvetlenia všetkých farebných spektier máme teraz v novom dizajne - Nicole. Nádherný dizajn skĺbený s ešte lepšou prístupnosťou k jednotlivým komponentom. Zavolajte nám, prídeme vám nové svietidlo predviesť osobne.

Prehľadnejšie referencie

06.12.2011

Spustili sme novú stránku s geografickým členením našich referencií. Môžete si pozrieť, kde všade vo vašom okolí svieti naše LED verejné osvetlenie a iné LED produkty. Podrobnosti nájdete na stránke www.freyaled.com.

Partner v Českej republike

17.08.2011

Chceme k Vám byť bližšie. Aj preto pre našich českých a moravských partnerov máme možnosť bližšieho kontaktu. Spoločnost BeSeen Vás obslúži na území Českej republiky. Podrobnosti nájdete na stránke www.lumis-led.cz.

Posvieťme si na inovácie

27.06.2011

Inovácie sa priťahujú. Aj preto naše inovatívne LED svietidlá osvetlujú areál spoločnosti Renishaw v Brne, ktorá má inovácie priamo v popise práce. Naše LED svietidlá White Moonlight s výkonom 16W nahradili staré svietidlá so sodíkovými výbojkami 150W a 250W. Podrobnosti nájdete v našich referenciách.

Nový model White Moonlight

15.04.2011

Pribudla nám do ponuky celá modelová rada LED svietidiel Lumis-LED White Moonlight. Má úžasný index podania farieb Ra 85 a vyžaruje krásne biele svetlo! Informácie o tejto modelovej rade nájdete tu.

Osvetlujeme Prima Bowling

25.03.2011

Najnovšie LED svietidlá modelovej rady White Moonlight 36W slúžia pre osvetlenie parkoviska novootvoreného klubu Prima Bowling v Ľubeníku, okres Revúca. Klub je veľmi pekný, osvetlenie tiež, prídte sa pozrieť.

Lumis-LED už aj v Bratislave

01.02.2011

Nainštalované prvé dve svietidlá verejného osvetlenia Lumis-LED model Moonlight 24W v Bratislave. Naše LED svietidlá krásne osvetlujú parkovisko super penziónu Berg v Petržalke.

LED žiarovky Pharox

15.11.2010

Dnes sme spustili eshop špecializovaný na úsporné LED žiarovky Pharox. Od holanského výrobcu Lemnis Lighting Vám prinášame inováciu do domácností a firem. Ide o svetovo najpredávanejšiu LED žiarovku, ktorá svieti príjemným teplým svetlom. Viac informácií nájdete na stránke: http://pharox.sk

Prvá inštalácia Lumis-LED

21.10.2010

Dnes sme nainštalovali prvé dve svietidlá Lumis-LED model Moonlight 24W od holandskej firmy Innolumis. Vzorová inštalácia sa nachádza v centre obce Trenčianska Turná. Prídite sa pozrieť ako pekne osvetlujú ulicu naše LED svietidlá!

Nová webstránka

27.08.2010

Dnes sme spustili našu novú webstránku. Dúfame, že tu nájdete mnoho podnetných a zaujímavých informácií.

Prvé svietidlo Lumis-LED

21.08.2010

Dnes sme zapojili historicky prvé svietidlo Lumis-LED pre verejné osvetlenie od holandskej firmy Innolumis na území Slovenskej a Českej republiky. Ide o model Moonlight s príkonom 24 W, ktorý budeme používať ako mobilnú vzorku. Radi s ním zavítame aj k Vám!